Părerile cumpărătorilor despre Uscător de Rufe Miele TSC 663 WP
Uscătorul de rufe Miele TSC 663 WP este un model premium cu pompă de căldură și capacitate de 8 kg. Se încadrează în clasa energetică A+++ fiind foarte eficient. Dispune de tehnologii precum EcoSpeed, EcoDry și FragranceDos pentru parfumarea rufelor. Sistemul Direct Sensor monitorizează gradul de uscare. Performanța de uscare este excelentă, lăsând hainele moi și pufoase, fără a le micșora sau șifona.
Utilizatorii au apreciat:
- Eficiență energetică foarte bună (clasa A+++)
- Nu micșorează sau șifonează rufele
- Lasă hainele moi, pufoase și frumos parfumate
- Calitate profesională a uscării
- Tehnologie FragranceDos pentru parfumarea rufelor
- Sistem EcoDry pentru economie de energie
- Livrare rapidă
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Destul de gălăgios în funcționare
- Rufele ies uscate aproximativ 95%, necesitând uneori uscare suplimentară
- Probleme la livrare (nu s-a făcut cu doi oameni cum era specificat)
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Miele |
| Tip deschidere hublou | Stanga |
| Tip incarcare | Frontala |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip produs | Uscator cu pompa de caldura |
| Capacitate de incarcare | 8 Kg |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Nivel zgomot | 66 dB |
| Eficienta energetica | Clasa energetica A+++ dintr-o gama de la A+++ la D |
| Tip alimentare | Electricitate |
| Caracteristici speciale | Programare temporizata Senzor de umiditate |
| Functii | Iluminare tambur Afisare timp ramas Programare intarziata pana la 24 ore Scurgere condens integrata |
| Numar programe | 12 |
| Programe uscare | Bumbac Lana Express Impermeabilizare Camasi Calcare minima Lenjerie de pat Delicate Aer cald/DryFresh Sageata bumbac DryCare 40 |
| Tehnologie | EcoDry PerfectDry FragranceDos Miele@home EcoSpeed AddLoad |
| Lungime cablu | 2 m |
| Greutate | 56 Kg |
| Inaltime | 850 mm |
| Latime | 596 mm |
| Adancime | 655 mm |
| Culoare | Alb |
Verifică stocul pe eMAG »