Părerile cumpărătorilor despre Uscător de Rufe Samsung DV90DB8845GBU4
Uscătorul Samsung DV90DB8845GBU4 cu pompă de căldură și AI Control oferă capacitate mare de 9kg și programe cuprinzătoare. Funcția AI Dry analizează încărcătura și ajustează durata ideal, iar comunicarea SmartThings este utilă pentru monitorizare remotă.
Utilizatorii au apreciat:
- Capacitate mare de 9kg cu programe cuprinzătoare
- Funcția AI Dry analizează încărcătura și aplică durata ideală automată
- Comunicare SmartThings utilă pentru monitorizare în spălătorie
- Funcționare relativ silențioasă confirmată
- Programe bine gândite și variate
- Designul ușor de utilizat cu schimbare deschidere ușă simplă
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Zgomot ușor în funcționare, zgomot de bazaj menționat de unii utilizatori
- Funcționare nu complet silențioasă
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | Samsung |
| Tip produs | Uscator cu pompa de caldura |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip incarcare | Frontala |
| Tip deschidere hublou | Stanga Dreapta |
| Capacitate de incarcare | 9 Kg |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Tip alimentare | Electricitate |
| Clasa eficienta energetica | Clasa A |
| Eficienta la condensare | Clasa B |
| Nivel zgomot | 60 dB |
| Numar programe | 19 |
| Functii | Iluminare interioara Blocare siguranta copii Wi-Fi Usi reversibile AI Control Quick Dry SmartThings AI Energy OptimalDry System |
| Programe uscare | Tricouri Lana Sintetic Prosoape Rufe delicate Cool air Warm Air Outdoor Time Dry Iron Dry Lenjerie de pat Quick Dry 35' Super Speed Hygiene Care Air Refresh ECO Cotton AI Dry+ Self Dry |
| Tehnologie | SmartThings App Support AI Energy |
| Material cuva | Inox |
| Culoare | Negru |
| Adancime | 600 mm |
| Latime | 600 mm |
| Inaltime | 850 mm |
| Greutate | 52 Kg |
Vezi oferta »