Părerile cumpărătorilor despre Uscător de Rufe Tesla WT10H90M
Uscătorul de rufe Tesla Onyx WT10H90M cu pompă de căldură este un model eficient cu capacitate de 10 kg și 14 programe, încadrat în clasa energetică A+++. Dispune de motor Inverter pentru eficiență și durabilitate, ajustare a intensității de uscare, sistem Child Lock pentru siguranță și funcție Delay Start pentru programare. Deși există puține recenzii, utilizatorii sunt foarte mulțumiți de performanța de uscare, menționând că uscă perfect hainele într-un timp relativ scurt (aproximativ o oră și jumătate).
Utilizatorii au apreciat:
- Usucă perfect hainele într-un timp relativ scurt (1.5 ore)
- Capacitate mare de 10 kg
- Eficiență energetică foarte ridicată (clasa A+++)
- Motor Inverter pentru eficiență și durabilitate
- 14 programe diverse pentru diferite tipuri de materiale
- Ajustare a intensității de uscare pentru control precis
- Sistem Child Lock pentru siguranță
- Funcție Delay Start pentru programare
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Tesla |
| Tip deschidere hublou | Dreapta |
| Tip incarcare | Frontala |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip produs | Uscator cu pompa de caldura |
| Capacitate cuva | 125 l |
| Capacitate de incarcare | 10 Kg |
| Tip panou de comanda | Digital Touch screen |
| Nivel zgomot | 66 dB |
| Eficienta la condensare | Clasa B |
| Eficienta energetica | Clasa energetica A+++ dintr-o gama de la A+++ la D |
| Tip alimentare | Electricitate |
| Caracteristici speciale | Programare temporizata |
| Functii | Buton Start/Stop Iluminare Indicator terminare program Intensive Blocare acces copii Anti-incretire Functionare silentioasa Igienizare cuva |
| Numar programe | 14 |
| Programe uscare | Lana Camasi Mix Baby Care Reimprospatare Outdoor Lenjerie de pat Timp uscare Bumbac Standard Bumbac extra Sintetice extra Sintetice Standard My Cycle Bumbac - fier |
| Tehnologie | Motor Inverter |
| Diametru hublou | 37.5 mm |
| Lungime cablu | 1.5 m |
| Greutate | 53 Kg |
| Inaltime | 84.5 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Adancime | 64 cm |
| Culoare | Alb |
Prețul pe eMAG »