Părerile cumpărătorilor despre Uscător de Rufe Whirlpool FFTM228X3BEE
Uscătorul de rufe Whirlpool FFTM228X3BEE folosește tehnologia cu pompă de căldură, are o capacitate de 8 kg și este încadrat în clasa energetică A+++. Este echipat cu motor Inverter, tehnologia al 6-lea Simț și funcția Freshcare+. Recenziile sunt limitate, dar în general pozitive, cu aprecieri pentru eficiența uscării. Principalele critici se referă la zgomotul produs în funcționare și la problemele cu filtrul de la hublou, care se poate crăpa.
Utilizatorii au apreciat:
- Eficiență energetică foarte bună (clasa A+++)
- Usucă bine rufele
- Motor Inverter pentru funcționare eficientă
- Funcția Freshcare+ menține rufele proaspete
- Tehnologia al 6-lea Simț adaptează programul la încărcătură
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Zgomotos în funcționare
- Filtrul de la hublou se poate crăpa și trebuie înlocuit
- Dificil de curățat grilajul din spatele filtrului de jos
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Whirlpool |
| Tip deschidere hublou | Dreapta |
| Tip incarcare | Frontala |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip produs | Uscator cu pompa de caldura |
| Capacitate cuva | 120 l |
| Capacitate de incarcare | 8 Kg |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Consum de putere - program standard | 1.42 kWh |
| Nivel zgomot | 64 dB |
| Eficienta la condensare | Clasa A |
| Eficienta energetica | Clasa energetica A+++ dintr-o gama de la A+++ la D |
| Tip alimentare | Electricitate |
| Numar programe | 8 |
| Caracteristici speciale | Programare temporizata |
| Functii | Indicator progres Indicator rezervor plin Indicator sfarsitul ciclului |
| Programe uscare | Lana Sport Camasi Blugi Colorate Sintetice Delicate Mixt Rapid 30' |
| Tehnologie | Al 6-lea Simt Motor Inverter Sistem de siguranta impotriva accesului copiilor |
| Lungime cablu | 1.5 m |
| Material cuva | Inox |
| Greutate | 44 Kg |
| Inaltime | 84.9 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Adancime | 64.9 cm |
| Culoare | Alb |
| Accesorii incluse | 1 x Uscator de rufe |
Vezi pe eMAG »