Ventilator PC DeepCool - DP-WINDB-RD
| Specificații | |
| Turatie | 1300 |
| Flux de aer (CFM) | 53.65 |
| Altele | LED rosu Tip bearing: Hydro Dynamic |
| Dimensiuni | 120 x 120 x 25 mm |
| Aplicabilitate | Carcasa |
| Brand | DeepCool |
| Greutate | 118 g |
| Nivel zgomot (dB) | 26.6 dB |
Mai multe detalii »
