Video Proiector JMGO - J92-5DH
| Specificații | |
| Brand | JMGO |
| Format | 1.2:1 |
| Destinat pentru | Home Cinema Portabil |
| Functii | Wi-Fi Auto Keystone HDR10 Google Chromecast Auto Focus |
| Continut pachet | 1 x Alimentator 1 x Videoproiector |
| Interfata | 1 x USB 2 x HDMI 1 x Jack 3.5 mm |
| Culoare | Negru |
| Rezolutie imagine | 3840 x 2160 |
| Rezolutie video | 4K |
| Luminozitate imagine | 2450 lm |
| Sistem de proiectie | DLP |
| Diagonala maxima imagine | 180 inch |
| Conexiune retea | Wi-Fi Bluetooth |
Mai multe detalii »
