Video Proiector Wanbo - WANBODALI1
| Specificații | |
| Brand | Wanbo |
| Format | 16:9 |
| Destinat pentru | Home Cinema |
| Functii | Bluetooth Wi-Fi Keystone Correction Autofocus |
| Continut pachet | 1 x Telecomanda 1 x Alimentator 1 x Videoproiector |
| Culoare | Alb |
| Latime | 159 mm |
| Adancime | 123.5 mm |
| Interfata | 1 x USB 1 x HDMI 1 x 3.5mm Audio |
| Inaltime | 113 mm |
| Rezolutie imagine | 1280 x 720 |
| Rezolutie video | HD |
| Luminozitate imagine | 350 lm |
| Sistem de proiectie | LCD |
| Diagonala minima imagine | 40 inch |
| Diagonala maxima imagine | 110 inch |
| Distanta maxima de proiectie | 3 m |
| Conexiune retea | Wi-Fi Bluetooth |
Mai multe detalii »
