Părerile cumpărătorilor despre Aer Condiționat Tesla TA35QQET-1232IHWT
Aparatul de aer condiționat Tesla Advance TA35QQET 12000 BTU primește evaluări pozitive pentru raport calitate-preț excelent și funcționare fiabilă pe termen lung. Eficiență energetică A+++/A++, funcție de încălzire și conectivitate WiFi prin aplicația TeslaTTWiFiapp sunt apreciate.
Utilizatorii au apreciat:
- Raport calitate-preț excelent
- Eficiență energetică A+++/A++ cu tehnologie Inverter
- Funcție de încălzire și răcire integrată
- WiFi smart control prin aplicația TeslaTTWiFiapp
- Fiabilitate confirmată pe termen lung
- Funcție Antifungică și filtru lavabil
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | Tesla |
| Tip produs | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip filtru | Lavabil Filtru tip fagure |
| Tip compresor | Rotary |
| Capacitate generala | 12000 BTU |
| Eficienta energetica racire | A+++ |
| Eficienta energetica incalzire | A++ |
| Coeficient randament sezonier la racire SEER | 8.5 |
| Coeficient randament sezonier la incalzire SCOP | 4.6 |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Consum nominal la racire | 145 kW |
| Consum nominal la incalzire | 853 kW |
| Nivel de zgomot unitate interna | 57 dB |
| Nivel de zgomot unitate externa | 62 dB |
| Tehnologie Wi-Fi | Da |
| Functii climatizare | Racire Incalzire Dezumidificare |
| Caracteristici speciale | Autocuratare Follow me Autodiagnosticare Mod Turbo Dezghetare inteligenta I Feel Mod Automat Repornire automata Temporizator Racire rapida Mod Sleep Anti-cold air function Incalzire rapida Smart air flow Eco 56º Steri-Clean Functie antimucegai |
| Utilizat pentru | Casa |
| Suprafata de montare | Perete |
| Temperatura minima de operare racire (-°C) | 15 |
| Temperatura minima de operare incalzire (°-C) | 25 |
| Numar trepte ventilator | 4 |
| Inverter | Da |
| Agent de racire | R32 |
| Dezumidificare (l/h) | 1700 |
| Culoare unitate interna | Alb |
| Lungime unitate interna | 816 mm |
| Latime unitate interna | 198 mm |
| Inaltime unitate interna | 292 mm |
| Greutate unitate interna | 8 Kg |
| Culoare unitate externa | Alb |
| Lungime unitate externa | 705 mm |
| Latime unitate externa | 280 mm |
| Inaltime unitate externa | 530 mm |
| Greutate unitate externa | 24.5 Kg |
| Continut pachet | 1 x Telecomanda 1 x unitate exterioara 1 x Aparat aer conditionat |
Mai multe detalii »