Părerile cumpărătorilor despre Aer Condiționat Tesla TA35QQFT-1232IHWT
Aparatul Tesla Advance 12000 BTU este apreciat pentru funcționare silențioasă și capacitate de răcire rapidă. Majoritatea utilizatorilor confirmă conexiune WiFi relativ ușoară, flux de aer automat și livrare cu montaj inclus. O singură recenzie menționează dificultăți la conectare.
Utilizatorii au apreciat:
- Funcționare foarte silențioasă
- Răcire rapidă a spațiilor de 16+ mp
- Flux aer automat bidirectional
- Conexiune WiFi ușoară
- Livrare și montaj rapide
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Probleme ocazionale de conectare WiFi
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | Tesla |
| Tip produs | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip filtru | Lavabil Filtre cu densitate mare |
| Tip compresor | Rotary |
| Capacitate generala | 12000 BTU |
| Debit de aer unitate interna | 650 m³/h |
| Eficienta energetica racire | A+++ |
| Eficienta energetica incalzire | A++ |
| Coeficient randament sezonier la racire SEER | 7.5 |
| Coeficient randament sezonier la incalzire SCOP | 4.6 |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Nivel de zgomot unitate interna | 57 dB |
| Nivel de zgomot unitate externa | 62 dB |
| Tehnologie Wi-Fi | Da |
| Functii climatizare | Racire Incalzire Ventilatie Dezumidificare |
| Caracteristici speciale | Autocuratare Sleep Turbo I Feel Temporizator Flux Aer 3d Afisaj LED Design Super Quiet Anti-mucegai Sterilizare la 56 grade C Functie antifungica Incalzire unitate externa |
| Utilizat pentru | Casa |
| Suprafata de montare | Perete |
| Temperatura minima de operare racire (-°C) | 15 |
| Temperatura maxima de operare racire (°+C) | 53 |
| Temperatura minima de operare incalzire (°-C) | 25 |
| Temperatura maxima de operare incalzire (+°C) | 32 |
| Numar trepte ventilator | 4 |
| Inverter | Da |
| Kit instalare aer conditionat inclus | Nu |
| Agent de racire | R32 |
| Dezumidificare (l/h) | 1700 |
| Culoare unitate interna | Argintiu |
| Lungime unitate interna | 295 mm |
| Latime unitate interna | 816 mm |
| Inaltime unitate interna | 198 mm |
| Greutate unitate interna | 8 Kg |
| Culoare unitate externa | Alb |
| Lungime unitate externa | 530 mm |
| Latime unitate externa | 705 mm |
| Inaltime unitate externa | 280 mm |
| Greutate unitate externa | 24.5 Kg |
| Continut pachet | 1 x Telecomanda 1 x Unitate interna 1 x Unitate externa |
Vezi oferta »