Aspirator CECOTEC - 08413
| Specificații | |
| Tensiune alimentare | 16.8 V |
| Putere | 210 W |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 1.6 Kg |
| Inaltime | 537 mm |
| Latime | 274 mm |
| Adancime | 107 mm |
| Tehnologie | ECO Force Sonic Cyclonic System |
| Functii | Functie Turbo |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip produs | Matura electrica |
| Brand | CECOTEC |
| Autonomie acumulator | 45 min |
| Nivel zgomot | 75 dB |
| Capacitate colectare | 500 ml |
Mai multe detalii »
