
Părerile cumpărătorilor despre Aspirator Electrolux EB51A3WB
Aspiratorul Electrolux Seria 500 EB51A3WB 750W primește recenzii pozitive pentru putere de aspirare și utilitate accesoriilor. Peria AllFloor pentru parchet este deosebit de apreciată, deși nivelul de zgomot este mai ridicat decât așteptări.
Utilizatorii au apreciat:
- Putere de aspirare ridicată
- Perie AllFloor deosebit de utilă pe parchet
- Ușor de manevrat
- Accesorii multiple utile (perie tapițerie, perie Parketto)
- Consum de energie rezonabil
- Montaj ușor al accesoriilor
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Nivel de zgomot ridicat în timpul utilizării
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Verifică stocul »
| Specificații | |
| Brand | Electrolux |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Tip aspirare | Uscata |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip produs | Aspirator cu sac |
| Tip sac | Sintetic |
| Capacitate colectare | 3 l |
| Tip alimentare | La retea |
| Putere | 750 W |
| Functii | Filtru lavabil Derulator automat cablu Variator de putere Indicator recipient colector plin |
| Raza de operare | 8.5 m |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Material tub | Inox |
| Culoare | Maro |
| Inaltime | 228 mm |
| Latime | 416 mm |
| Adancime | 287 mm |
| Lungime cablu | 6 m |
| Accesorii incluse | Perie standard Duza tapiterie Perie mini turbo Perie pardoseala |
Verifică stocul »