Părerile cumpărătorilor despre Aspirator Miele 12133000
Aspiratorul cu sac Miele Complete C3 Active PowerLine este un model performant cu putere de 890W și capacitate de 4,5 litri. Cu un nivel de zgomot de 77 dB, este apreciat pentru calitate și longevitate, deși unii utilizatori îl consideră scump pentru categoria sa.
Utilizatorii au apreciat:
- Produs de calitate superioară
- Longevitate ridicată
- Performanță bună
- Produsele resigilate sunt de calitate bună
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Preț ridicat pentru un aspirator
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Miele |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Tip aspirare | Uscata |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip produs | Aspirator cu sac |
| Capacitate colectare | 4.5 l |
| Tip alimentare | La retea |
| Putere | 890 W |
| Nivel zgomot | 77 dB |
| Raza de operare | 12 m |
| Culoare | Galben |
| Greutate | 7.3 Kg |
| Inaltime | 227 mm |
| Latime | 496 mm |
| Lungime cablu | 8.5 m |
| Accesorii incluse | Accesoriu pentru spatii inguste Duza tapiterie Perie praf |
Verifică stocul pe eMAG »