Părerile cumpărătorilor despre Aspirator Philips XU5100/20
Aspiratorul robot Philips XU5100/20 cu stație de golire automată depășește așteptările cumpărătorilor în ceea ce privește performanța de aspirare și funcția de mop rotativ. Instalare ușoară, aplicație intuitiva și baterie eficientă, dar înălțimea robotului limitează accesul sub mobilă joasă.
Utilizatorii au apreciat:
- Performanță de aspirare foarte bună, inclusiv fire scurte
- Funcție mop rotativ eficientă pentru spălare și aspirare simultan
- Instalare și configurare extrem de ușoară
- Detecție obstacole și evitare covor bună
- Baterie eficientă (10-12 zile)
- Soluție de curățare și saci incluse
- Control de la distanță și monitorizare în aplicație
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Axul din centru prea ridicat, limitează accesul sub pat și mobilă joasă
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | Philips |
| Tip produs | Aspirator robot |
| Tip aspirare | Uscata Umeda |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Capacitate colectare | 260 ml |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Autonomie acumulator | 200 min |
| Tensiune alimentare | 14.76 V |
| Nivel zgomot | 66 dB |
| Functii | Wi-Fi Senzor radar |
| Tehnologie | Functie Mop |
| Filtru evacuare | EPA 10 |
| Culoare | Alb Bej |
| Adancime | 42 cm |
| Latime | 34.1 cm |
| Inaltime | 29.2 cm |
| Greutate | 3.8 Kg |
| Lungime cablu | 1.5 m |
| Accesorii incluse | Filtru de rezerva Accesoriu pentru spatii inguste Statie incarcare Duza covor Perie laterala robot aspirator Cablu de incarcare Perie praf Mop Saci Substanta de curatare |
Vezi oferta »