Părerile cumpărătorilor despre Cască PC Razer RZ04-05410100-R3M1
Castilewireless Razer Blackshark V3 cu microfon unidirectional și THX Spatial Audio primesc aprecieri pentru raport calitate-preț și calitate de sunet. Utilizatorii confirmă izolare fonică activă eficace și sistem 7.1 performant.
Utilizatorii au apreciat:
- Raport calitate-preț excelent
- Calitate de sunet bună
- Microfon unidirectional eficace
- Izolare fonică activă
- THX Spatial Audio
- Autonomie de 70 ore
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Razer |
| Tip | Gaming |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 12 Hz - 28 kHz |
| Tehnologie | Wireless |
| Conectare | Bluetooth USB Adaptor wireless |
| Microfon | Da |
| Altele | Microfon detasabil 7.1 Surround Microfon unidirectional THX Spatial Audio |
| Impedanta | 32 Ω |
| Diametru difuzor | 50 mm |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 270 g |
| Continut pachet | 1 x Receiver 1 x Casti Gaming 1 x Cablu USB-A la USB-C |
Prețul pe eMAG »