Părerile cumpărătorilor despre Chiuvetă Alveus 9811081+2091381
Chiuveta Alveus Victoria 10 material compozit primește aprecieri mixte pentru design și ușor de montare, dar cu probleme de durabilitate și calitate material pe termen lung. Culoare gri Concrete frumoasă și potrivire cu blatul, montare ușoară, baterie Kati arată și funcționează bine inițial. Probleme raportate: după 1 an de utilizare ușoară, material se pată și albește în jurul baterie, bateria se coscodește și devine argintie, calitate material degradată comparativ cu modele Alveus mai vechi care rezistau 18 ani.
Utilizatorii au apreciat:
- Design și culoare Concrete gri potrivită cu blatul
- Ușoară de montat
- Baterie Kati inclusă cu funcționare bună inițial
- Capacitate destul de mare
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Material se pață rapid după 1 an de utilizare ușoară
- Albire în jurul baterie și răscojire din neatentie
- Bateria se coscodește și devine argintie
- Gaura pre-tăiată prea largă pe blat
- Calitate material degradată comparativ cu modele Alveus mai vechi
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | Alveus |
| Tip produs | Set |
| Tip | Fara picurator |
| Tip montare | Incastrat |
| Utilizare | Interior |
| Forma | Rotund |
| Numar cuve | 1 |
| Material | Compozit granit |
| Finisaj | Mat |
| Culoare | Gri |
| Lungime | 510 mm |
| Adancime cuva | 190 mm |
| Diametru | 510 mm |
| Continut pachet | 1 x Chiuveta 1 x Baterie |
Vezi oferta »