Părerile cumpărătorilor despre Chiuvetă Franke 114.0660.003
Chiuveta Franke BFG 611-62 primește recenzii pozitive pentru calitate și durabilitate, apreciată pentru rezistență la șocuri. După 6 luni de utilizare, demonstrează soliditate confirmată. Dezavantajele: culoare albă pătare ușor și petele greu de îndepărtat, accesorii din plastic ieftin, întreținere dificilă.
Utilizatorii au apreciat:
- Calitate excelentă confirmată
- Aspect și finisaj nota 10
- Pachet complet cu baterie și dozator
- Livrare promptă chiar în perioada sărbătorilor
- Construcție solidă
- Rezistență la șocuri mecanice
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Culoare albă se pătează ușor
- Petele sunt greu de îndepărtat
- Accesorii din plastic ieftin
- Întreținere dificilă pentru culoare
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Franke |
| Tip produs | Chiuveta |
| Tip | Cu picurator |
| Tip montare | Incastrat |
| Tip aerisire | Cu preaplin |
| Utilizare | Interior |
| Caracteristici cheie | Reversibil |
| Forma | Dreptunghi |
| Numar cuve | 1 |
| Pozitie montare | Dreapta Stanga |
| Material | Compozit granit |
| Finisaj | Mat |
| Culoare | Negru carbune |
| Lungime | 620 mm |
| Latime | 500 mm |
| Adancime cuva | 200 mm |
| Dimensiune cuva (mm) | 340 x 420 |
| Dimensiuni spatiu montare (mm) | 600 x 480 |
| Diametru scurgere | 3.5 inch |
| Greutate | 9.3 Kg |
| Continut pachet | 1 x Chiuveta Cleme de fixare 1 x Cutie de carton 1 x Sifon 1 x Ventil cu sistem inchidere |
Verifică stocul pe eMAG »