| Specificații | |
| Brand | GROHE |
| Utilizare | Interior |
| Tip aerisire | Cu preaplin |
| Tip montare | Incastrat |
| Tip | Cu picurator |
| Tip produs | Chiuveta |
| Tip comanda | Monocomanda |
| Tip pipa | Pivotanta |
| Finisaj baterie | Lucios |
| Culoare baterie | Inox |
| Caracteristici cheie | Reversibila |
| Numar cuve | 1 |
| Forma | Dreptunghi |
| Pozitie montare | Dreapta Stanga |
| Culoare | Argintiu perlat |
| Finisaj | Cromat |
| Material | Inox |
| Lungime | 860 mm |
| Latime | 500 mm |
| Adancime cuva | 450 mm |
| Dimensiune cuva (mm) | 350 x 400 |
| Continut pachet | 1 x Chiuveta |
Vezi oferta »
