| Specificații | |
| Brand | GROHE |
| Tip aerisire | Cu preaplin |
| Utilizare | Interior |
| Tip montare | Incastrat |
| Tip | Fara picurator |
| Tip produs | Chiuveta |
| Numar cuve | 1 |
| Forma | Dreptunghi |
| Lungime | 533 mm |
| Culoare | Argintiu |
| Finisaj | Satinat |
| Material | Inox |
| Latime | 458 mm |
| Adancime cuva | 178 mm |
| Dimensiune cuva (mm) | 360 x 436 |
| Diametru scurgere | 118 mm |
| Continut pachet: | 1 x Chiuveta de bucatarie |
Mai multe detalii »
