Părerile cumpărătorilor despre Chiuvetă Kring 780x490mm
Chiuveta granit compozit Kring primește aprecieri pentru calitate superioară și baterie design modern cu piuă înaltă și lungă. Montajul este dificil după schemă instructiunilor, dar rezultatul final arată frumos și se curață ușor. Culoarea bej se potrivește bine mobilei de bucătărie.
Utilizatorii au apreciat:
- Calitate superioară material granit compozit
- Baterie cu piuă înaltă și lungă, practică
- Design modern și estetic
- Culoare frumoasă
- Se curață ușor după montaj
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | Kring |
| Tip pipa | Pivotanta |
| Tip comanda | Monocomanda |
| Utilizare | Interior |
| Tip aerisire | Cu preaplin |
| Tip montare | Incastrat |
| Tip | Cu picurator |
| Tip produs | Set |
| Finisaj baterie | Mat |
| Orificii montare baterie | 2 |
| Culoare baterie | Negru |
| Caracteristici cheie | Reversibil |
| Numar cuve | 2 |
| Forma | Dreptunghi |
| Pozitie montare | Dreapta Stanga |
| Culoare | Negru |
| Material | Compozit granit |
| Finisaj | Mat |
| Lungime | 780 mm |
| Latime | 490 mm |
| Adancime cuva | 120 mm 180 mm |
| Dimensiune cuva (mm) | 290 x 160 420 x 380 |
| Diametru scurgere | 91 mm |
| Continut pachet | 1 x Chiuveta | 1 x Baterie | 2 x Valva manuala cu pop-up Ø91mm, cu sita din inox cu functie dubla sita/dop | 1 x Sifon flexibil cu preaplin | 1 x Garnituri etansare sifon | 1 x Instructiuni de montare si intretinere chiuveta | 1 x Instructiuni de montare baterie | Cleme de fixare | 2 x Racorduri flexibile de 43 cm |
Vezi oferta »