| Specificații | |
| Brand | Candy |
| Tip incastrare | Standard |
| Volum net congelator | 163 l |
| Clasa eficienta energetica | Clasa E |
| Nivel zgomot | 38 dB |
| Consum anual energie | 191 kWh |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Consum zilnic energie | 0.518 kWh |
| Functii | Low Frost |
| Tehnologie | LowFrost |
| Numar usi | 1 |
| Deschidere usa | Dreapta |
| Suprafata | Inox |
| Sistem racire | Low Frost |
| Numar compartimente | 5 |
| Culoare | Alb |
| Latime | 545 mm |
| Adancime | 565 mm |
| Inaltime | 1380 mm |
| Greutate | 38 Kg |
Vezi pe eMAG »