| Specificații | |
| Brand | Daewoo |
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Utilizare | Rezidential Comercial |
| Capacitate | 25 l |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Putere | 850 W |
| Putere grill | 1200 W |
| Programe predefinite | Dezghetare Popcorn Incalzire Carne Peste Pizza Cartofi Legume Bauturi |
| Functii | Oprire automata Blocare acces copii Semnal sonor la finalizarea programului |
| Modalitati gatire | Microunde Grill |
| Deschidere usa | Stanga |
| Culoare | Gri inchis |
| Latime | 385 mm |
| Adancime | 595 mm |
| Inaltime | 367.5 mm |
| Greutate | 15.8 Kg |
| Continut pachet | 1 x Cuptor cu microunde |
Vezi oferta »