Părerile cumpărătorilor despre Espressor Bosch Tassimo TAS167P
Espressorul Bosch Tassimo Finesse TAS162E este apreciat pentru ușurința în utilizare și calitatea cafelei. Utilizatorii menționează că este un produs cu un raport bun calitate-preț, fiind simplu de folosit - necesitând doar apă și capsule. Noua opțiune de intensitate a gustului este considerată un plus. Este mai silențios decât modelele anterioare și are dimensiuni potrivite pentru spații mici. Designul este considerat atractiv și materialele de calitate.
Utilizatorii au apreciat:
- Ușor de folosit
- Raport bun calitate-preț
- Opțiune de intensitate a gustului
- Mai silențios decât modelele anterioare
- Dimensiuni potrivite pentru spații mici
- Materiale de calitate
- Design atractiv
- Produce cafea de calitate
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Bosch Tassimo |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip display | LCD |
| Putere | 1400 W |
| Tip alimentare | Cafea macinata |
| Functii | Curatare automata Sistem decalcifiere |
| Latime | 157 mm |
| Culoare | Crem |
| Material carcasa | Plastic |
| Inaltime | 366 mm |
| Greutate | 2.9 Kg |
| Lungime cablu | 90 cm |
Vezi pe eMAG »