Espressor DeLonghi - EC260.BK
| Specificații | |
| Material carcasa | Inox Plastic |
| Accesorii incluse | 2 x Filtru 1 x Lingura pentru dozare |
| Functii | Oprire automata Tava de scurgere detasabila Inaltime ajustabila a duzei de cafea Rezervor apa detasabil |
| Sistem spumare lapte | Manual |
| Numar produse preparate | 2 |
| Tip bautura | Espresso Cappuccino Latte macchiato |
| Culoare | Negru |
| Numar duze cafea | 2 |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | Cafea macinata Pad cafea |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Manual |
| Brand | DeLonghi |
| Putere | 1100 W |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Capacitate rezervor apa | 1 l |
| Latime | 205 mm |
| Adancime | 285 mm |
| Inaltime | 343 mm |
| Greutate | 4.3 Kg |
| Inaltime maxima ceasca | 110 mm |
Mai multe detalii »
