Părerile cumpărătorilor despre Espressor Miele 11025060
Espressorul automat Miele CM 7350 Coffee Passion este un aparat premium cu funcții One Touch for Two și Aromatic System. Dispune de conectivitate WLAN și un rezervor de apă de 2.2 litri. Există foarte puține recenzii pentru acest produs, iar cele disponibile sunt extrem de scurte și nu oferă informații detaliate despre performanța sau funcționalitățile aparatului.
Utilizatorii au apreciat:
- Funcționalitate One Touch for Two
- Sistem Aromatic pentru extragerea aromelor
- Conectivitate WLAN
- Rezervor de apă generos de 2.2 litri
- Grilaj încălzit pentru cești
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Preț foarte ridicat
- Lipsă de recenzii detaliate pentru evaluarea performanței
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Miele |
| Tip bautura | Cafea Espresso Cappuccino Latte macchiato Apa fierbinte |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Automat |
| Capacitate rezervor apa | 2.2 l |
| Capacitate compartiment cafea | 500 g |
| Tip display | LCD |
| Putere | 1500 W |
| Tip alimentare | Cafea boabe |
| Functii | Oprire automata Timer Curatare automata Sistem decalcifiere Setare temperatura Setare grad macinare Mentinere la cald a canii |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Numar produse preparate | 5 |
| Sistem spumare lapte | Automat |
| Numar duze cafea | 2 |
| Culoare | Negru |
| Latime | 31.1 cm |
| Adancime | 44.5 cm |
| Inaltime | 39.7 cm |
Verifică stocul pe eMAG »