Părerile cumpărătorilor despre Espressor Miele 12532000
Espressorul automat Miele CM 6360 DX OBSW/MATT este un aparat de înaltă calitate care produce un espresso excepțional. Utilizatorii sunt foarte mulțumiți de performanța sa, considerând că depășește așteptările în ceea ce privește calitatea cafelei. Aparatul este apreciat pentru capacitatea sa de a produce cafea de calitate superioară, comparabilă cu cea din cafenelele profesionale. Deși este un espressor automat, calitatea băuturilor preparate este remarcabilă.
Utilizatorii au apreciat:
- Produce un espresso minunat, peste așteptări
- Calitate superioară comparativ cu alte espressoare automate
- Conform așteptărilor utilizatorilor
- Funcționalitate WiFi Conn@ct
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Miele |
| Tip bautura | Cafea Espresso Cappuccino Latte macchiato Lapte cald Apa fierbinte Caffe Latte Ristretto Spuma de lapte Long Black |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Automat |
| Capacitate compartiment cafea | 300 g |
| Capacitate rezervor apa | 1.3 l |
| Capacitate recipient reziduuri | 10 |
| Capacitate rezervor lapte | 0.7 l |
| Tip display | Touchscreen |
| Putere | 1450 W |
| Tip alimentare | Cafea boabe |
| Functii | Temporizator Control Wi-Fi Curatare automata |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Numar duze cafea | 2 |
| Numar produse preparate | 20 |
| Sistem spumare lapte | Automat |
| Culoare | Negru |
| Latime | 251 mm |
| Adancime | 427 mm |
| Inaltime | 359 mm |
| Lungime cablu | 1.4 m |
| Accesorii incluse | Recipient lapte Manual Tub pentru lapte din inox |
Verifică stocul pe eMAG »