Espressor Nespresso - ENV90.BAE
| Specificații | |
| Numar produse preparate | 1 |
| Tip bautura | Espresso Espresso dublu Long |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Cu capsule |
| Culoare | Negru |
| Functii | Bluetooth Control Wi-Fi |
| Material carcasa | Plastic |
| Utilizare | Rezidential |
| Brand | Nespresso |
| Tip alimentare | Capsule |
| Numar duze cafea | 1 |
| Putere | 1260 W |
| Capacitate rezervor apa | 1.1 l |
| Latime | 142 mm |
| Inaltime | 316 mm |
| Greutate | 4.7 Kg |
| Adancime | 429 mm |
Mai multe detalii »
