Părerile cumpărătorilor despre Espressor Nespresso XN111810
Pachetul Nespresso by Krups Essenza Mini XN110110 include un espressor compact de 1100W cu presiune de 19 bar și rezervor de 0.6L, împreună cu aparatul de spumare lapte Aeroccino 3. Utilizatorii apreciază ușurința în utilizare, calitatea cafelei și compactitatea aparatului, considerându-l ideal pentru spații mici și utilizare ocazională.
Utilizatorii au apreciat:
- Compact și ideal pentru spații mici
- Ușor de utilizat, intuitiv
- Încălzire rapidă, cafea gata în câteva secunde
- Aeroccino produce spumă de lapte cremoasă și durabilă
- Calitate bună a cafelei, cu spumă cremoasă
- Se oprește automat când băutura este gata
- Raport bun calitate-preț, mai ales la promoții
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Zgomotos în timpul funcționării
- Capacitate limitată a rezervorului de apă (0.6L)
- Cost ridicat al capsulelor pe termen lung
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | Nespresso |
| Tip bautura | Espresso Espresso lung |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Cu capsule |
| Capacitate rezervor apa | 0.6 l |
| Putere | 1310 W |
| Tip alimentare | Capsule |
| Functii | Oprire automata Incalzire rapida Tava de scurgere detasabila Sistem economisire energie electrica Rezervor apa detasabil Eliminare automata a capsulei folosite Sistem cappuccino |
| Presiune pompa | 19 bar |
| Numar duze cafea | 1 |
| Numar produse preparate | 2 |
| Culoare | Negru |
| Material carcasa | Plastic |
| Latime | 8.4 cm |
| Adancime | 33 cm |
| Inaltime | 20.4 cm |
| Greutate | 2.3 Kg |
| Accesorii incluse | 1 x Espressor 1 x Aparat spumare 1 x Recipient colectare capsule utilizate 1 x Set capsule degustare |
Mai multe detalii »