Părerile cumpărătorilor despre Fierăstrău Electric Black & Decker BDCR18N-XJ
Fierastraul sabie pe acumulator Black & Decker BDCR18N-XJ este apreciat pentru puterea și eficiența sa la tăiere. Utilizatorii menționează că este foarte puternic și își face treaba excelent. Un aspect important subliniat în recenzii este necesitatea unui acumulator mai mare sau a mai multor baterii de schimb, deoarece consumă energia relativ repede. Fiind vândut fără acumulator și încărcător, acestea trebuie achiziționate separat. În general, este considerat un produs de calitate.
Utilizatorii au apreciat:
- Foarte puternic la tăiere
- Își face treaba excelent
- Produs de calitate
- Nu se oprește decât când consumă bateria
- Depășește așteptările utilizatorilor
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Consumă repede bateria, mai ales acumulatorii mici (1,5Ah)
- Necesită acumulator mare sau mai multe baterii de schimb
- Vândut fără acumulator și încărcător
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Black & Decker |
| Tip lucrare | Hobby |
| Tip taiere | Oscilanta |
| Tip | Sabie |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Nivel zgomot | 90.5 dB |
| Tensiune alimentare | 18 V |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Functii | Lama reglabila |
| Turatie mers in gol (rpm) | 3000 |
| Viteza maxima (rpm) | 3000 |
| Suprafata lucru | Lemn Metal Plastic Rigips |
| Inaltime | 180 mm |
| Adancime | 90 mm |
| Lungime | 390 mm |
| Adancime de taiere lemn | 22 mm |
| Lungime cursa | 22 mm |
| Culoare | Negru Portocaliu |
| Greutate | 1.6 Kg |
| Lungime panza | 15 cm |
Prețul pe eMAG »
