Părerile cumpărătorilor despre Fierăstrău Electric Bosch Professional 06015B3021
Fierăstrăul pendular pe acumulator Bosch Professional GST 185-LI este un instrument de 18V cu o lungime de cursă de 26 mm și o adâncime maximă de tăiere de 125 mm. Utilizatorii apreciază puterea, calitatea materialelor și performanța sa superioară față de modelele non-profesionale. Este eficient la tăierea lemnului, lemnului stratificat, PAL-ului și altor materiale conglomerate. Deși este fabricat în China, menține standardele de calitate Bosch Professional. Este considerat un instrument premium, potrivit pentru utilizatori exigenți, deși acumulatorul și încărcătorul se achiziționează separat.
Utilizatorii au apreciat:
- Foarte puternic, taie eficient diverse materiale
- Calitate superioară a materialelor și construcției
- Performanță net superioară modelelor non-profesionale
- Funcționează excelent cu pânze de calitate
- Mobilitate ridicată datorită funcționării pe acumulator
- Potrivit pentru utilizatori exigenți și profesioniști
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Acumulatorul și încărcătorul se vând separat
- Preț ridicat comparativ cu modelele hobby
- Mai mare și posibil mai incomod de folosit decât alte modele
- Fabricat în China (deși menține standardele Bosch)
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | Bosch Professional |
| Tip lucrare | Profesional |
| Tip taiere | Oscilanta |
| Tip | Pendular |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Tensiune alimentare | 18 V |
| Nivel zgomot | 94.5 dB |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Functii | Taiere |
| Unghi de taiere | 45 ° |
| Turatie mers in gol (rpm) | 3500 |
| Viteza maxima (rpm) | 3500 |
| Suprafata lucru | Lemn Otel Aluminiu |
| Adancime de taiere lemn | 125 mm |
| Lungime cursa | 26 mm |
| Culoare | Multicolor |
| Adancime de taiere otel | 10 mm |
| Greutate | 2 Kg |
| Lungime | 215 mm |
| Inaltime | 208 mm |
| Adancime | 78 mm |
| Continut pachet | 1 x Fierastrau Cutie din carton Protecţie împotriva ruperii aşchiilor 2 601 016 093 |
Vezi oferta »