Părerile cumpărătorilor despre Fierăstrău Electric DeWALT DWE560-QS
Fierăstrăul circular de mână DeWalt DWE560 are 1350W, adâncime de tăiere de 65mm și disc cu diametru de 184mm. Este apreciat pentru ușurința în tăierea lemnului și performanța bună pentru lucrări casnice. Totuși, este fabricat în China, ceea ce ridică unele semne de întrebare privind calitatea comparativ cu modelele originale.
Utilizatorii au apreciat:
- Ușurință în tăierea diverselor tipuri de lemn
- Performanță bună pentru lucrări casnice
- Raport bun calitate-preț
- Putere suficientă pentru majoritatea aplicațiilor
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Fabricat în China, posibil calitate inferioară modelelor originale
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | DeWALT |
| Tip lucrare | Profesional |
| Tip taiere | Circulara |
| Tip | Circular |
| Adancime de taiere diagonala | 42 mm |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Nivel zgomot | 99 dB |
| Putere | 1350 W |
| Tip alimentare | La retea |
| Functii | Racord evacuare praf |
| Unghi de taiere | 48 ° |
| Viteza maxima (rpm) | 5500 |
| Suprafata lucru | Lemn |
| Adancime de taiere lemn | 65 mm |
| Culoare | Multicolor |
| Lungime | 286 mm |
| Inaltime | 226 mm |
| Greutate | 3.7 Kg |
| Diametru disc | 184 mm |
| Diametru prindere | 16 mm |
| Continut pachet | 1 x ferastrau circular manual |
Vezi pe eMAG »
