Părerile cumpărătorilor despre Fierăstrău Electric Einhell 4321145
Fierastraul pendular Einhell TC-JS 80/1 este un produs cu recenzii limitate, dar pozitive. Singurul feedback disponibil indică satisfacție din partea utilizatorului, fără detalii specifice despre performanță sau caracteristici. Cu o putere de 550W și 3000 RPM, acest fierăstrău pare să ofere specificații standard pentru categoria sa. Având o înălțime a cursei de 20 mm și o adâncime maximă de tăiere de 80 mm, este probabil potrivit pentru diverse lucrări de tăiere.
Utilizatorii au apreciat:
- Utilizatorii sunt mulțumiți de performanță
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Lipsă de recenzii detaliate pentru evaluare completă
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | Einhell |
| Tip lucrare | Hobby |
| Tip taiere | Oscilanta |
| Tip | Pendular |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Putere | 500 W |
| Tip alimentare | La retea |
| Functii | Dispozitiv de extragere a prafului |
| Unghi de taiere | 45 ° |
| Suprafata lucru | Lemn Plastic Otel |
| Adancime de taiere otel | 10 mm |
| Adancime de taiere lemn | 80 mm |
| Culoare | Rosu Negru |
| Lungime | 284 mm |
| Adancime | 87 mm |
| Inaltime | 213 mm |
| Greutate | 1.86 Kg |
Vezi oferta »
