Părerile cumpărătorilor despre Fierăstrău Electric Skil F0154381AA
Fierastraul vertical Skil F0154381AA este un produs apreciat pentru silențiozitatea sa și vibrațiile reduse. Utilizatorii îl consideră potrivit pentru lucrări casnice, fiind ușor de manevrat și confortabil de ținut în mână. Deși este fabricat în China, păstrează calitatea patentului original. Majoritatea recenziilor menționează raportul bun preț-calitate și performanța bună la tăiere. Unii utilizatori au remarcat că este zgomotos, dar acest aspect nu pare să afecteze satisfacția generală.
Utilizatorii au apreciat:
- Silențios în funcționare
- Vibrații reduse în timpul utilizării
- Confortabil de ținut în mână
- Raport bun preț-calitate
- Funcționează ireprosabil
- Bine construit, robust
- Ușor de utilizat
- Potrivit pentru lucrări casnice
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Zgomotos conform unor utilizatori
- Nu include pânză în pachet
- Fiabilitatea pe termen lung este incertă
- Fabricat în China (pentru unii utilizatori este un dezavantaj)
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Skil |
| Tip lucrare | Hobby Semiprofesional |
| Tip taiere | Oscilanta |
| Tip | Pendular |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Nivel zgomot | 107 dB |
| Putere | 500 W |
| Tip alimentare | La retea |
| Functii | Mod Turbo |
| Unghi de taiere | 45 ° |
| Viteza maxima (rpm) | 3000 |
| Suprafata lucru | Lemn Metal |
| Adancime de taiere lemn | 75 mm |
| Lungime cursa | 20 mm |
| Culoare | Multicolor |
| Greutate | 2.1 Kg |
| Continut pachet | 1 x Cheie hexagonala |
Prețul pe eMAG »