| Specificații | |
| Brand | Fieldmann |
| Tip lucrare | Hobby |
| Tip taiere | Oscilanta |
| Tip | Sabie |
| Tip alimentare | La retea |
| Putere | 1050 W |
| Viteza maxima (rpm) | 3000 |
| Suprafata lucru | Lemn Metal |
| Culoare | Verde Negru |
| Adancime de taiere lemn | 115 mm |
| Adancime de taiere otel | 8 mm |
Prețul pe eMAG »