
Părerile cumpărătorilor despre Frigider Side By Side BEKO GN163140ZGBN
Frigider Side by Side Beko GN163140ZGBN este un model de 580 litri cu NeoFrost Dual Cooling și compresor Inverter. Utilizatorii au opinii împărțite despre acest model. Unii apreciază silențiozitatea, spațiul interior și funcțiile avansate, în timp ce alții raportează defecțiuni ale plăcii electronice. Produsul are funcții precum Harvestfresh și Everfresh+ și finisaj din sticlă neagră.
Utilizatorii au apreciat:
- Aspect foarte frumos cu finisaj din sticlă neagră
- Silențios în funcționare
- Funcția pentru legume și fructe eficientă
- Spațios atât pe rafturi cât și pe uși
- Iluminat lateral eficient
- Consum redus de energie
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Unii utilizatori raportează defecțiuni ale plăcii electronice
- Service ARCTIC/BEKO considerat deficitar
- Acumulare constantă de apă în partea de jos
- Nu are modulul WiFi specificat în caracteristici
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Prețul actual »
| Specificații | |
| Brand | BEKO |
| Tip incastrare | Standard |
| Volum net frigider | 368 l |
| Volum net total | 580 l |
| Volum net congelator | 212 l |
| Capacitate de inghet / 24h | 13 Kg |
| Tip display | Touchscreen |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Consum zilnic energie | 0.87 kWh |
| Autonomie fara curent | 9 h |
| Consum anual energie | 327 kWh |
| Nivel zgomot | 38 dB |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Tehnologie | EverFresh+ NeoFrost Dual Cooling Compresor ProSmart Inverter HarvestFresh |
| Functii | Iluminare LED Avertizare luminoasa Rafturi ajustabile Congelare rapida Vacation Mode |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe Pentru sticle |
| Numar rafturi usi | 5 |
| Numar rafturi frigider | 4 |
| Clasa climatica | SN-T |
| Sistem racire | No Frost |
| Sistem de racire No Frost | Congelator |
| Dozator apa | Nu |
| Numar usi | 2 |
| Numar compartimente | 2 |
| Sistem dezghetare congelator | Automat |
| Culoare | Negru |
| Material rafturi | Sticla securizata |
| Latime | 91 cm |
| Adancime | 70.5 cm |
| Inaltime | 179 cm |
| Greutate | 116 Kg |
| Accesorii incluse | Tava pentru gheata |
Prețul actual »