Părerile cumpărătorilor despre Frigider Side By Side Candy CHSBSV 5172X
Side by side Candy CHSBSV 5172X este un frigider de 436 litri cu funcție No Frost și finisaj inox. Utilizatorii apreciază raportul bun calitate-preț și consideră că produsul funcționează corespunzător. Este descris ca fiind frumos și încăpător. Zgomotul produs în timpul funcționării este considerat normal și nu deranjează.
Utilizatorii au apreciat:
- Raport bun calitate-preț
- Zgomot normal, nedisturbanț
- Aspect frumos
- Încăpător
- Stare bună a produsului
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Unii utilizatori nu au primit factura și instrucțiuni în limba română
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Candy |
| Tip incastrare | Standard |
| Capacitate de inghet / 24h | 10 Kg |
| Volum net congelator | 151 l |
| Volum net frigider | 291 l |
| Volum net total | 442 l |
| Tip display | Touchscreen |
| Autonomie fara curent | 10 h |
| Consum anual energie | 359 kWh |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa F |
| Nivel zgomot | 40 dB |
| Tehnologie | No Frost |
| Functii | Iluminare LED Ventilator interior |
| Sistem dezghetare congelator | Automat |
| Numar compartimente | 2 |
| Numar ventilatoare | 1 |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Numar rafturi usi | 3 |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe Pentru sticle |
| Numar rafturi frigider | 5 |
| Numar compresoare | 1 |
| Sistem racire | No Frost |
| Dozator apa | Nu |
| Sistem de racire No Frost | Frigider Congelator |
| Numar usi | 2 |
| Inaltime | 177 cm |
| Adancime | 59 cm |
| Latime | 90.2 cm |
| Material rafturi | Sticla |
| Culoare | Argintiu |
| Greutate | 86 Kg |
Prețul pe eMAG »