
Părerile cumpărătorilor despre Frigider Side By Side Daewoo FRN-Q29DCVI
Side by side Daewoo FRN-Q29DCV este un frigider de 512 litri cu No Frost și LED. Utilizatorii apreciază raportul calitate-preț, spațiul generos și capacitatea bună de răcire. Ușile sunt descrise ca fiind extrem de late, permițând o încărcare foarte mare. Finisajul exterior este bun anti-amprente. Unii utilizatori menționează că nu este atât de silențios pe cât se așteptau și că mânerele păstrează amprentele de degete foarte ușor.
Utilizatorii au apreciat:
- Foarte spațios, cu uși late pentru încărcare mare
- Răcește extrem de bine și rapid
- Finisaj bun anti-amprente pe partea frontală și laterale
- Iluminare foarte bună la interior
- Raport calitate-preț bun
- Design atractiv
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Nu este atât de silențios pe cât se așteptau unii utilizatori
- Mânerele păstrează amprentele de degete foarte ușor
- Materialele nu sunt premium
- Sistemul de alimentare cu apă este complicat
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Verifică stocul »
| Specificații | |
| Brand | Daewoo |
| Tip incastrare | Standard |
| Volum net frigider | 353 l |
| Volum net total | 512 l |
| Volum net congelator | 159 l |
| Tip display | Touchscreen |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Consum anual energie | 418 kWh |
| Functii | Dispenser gheata Sistem de iluminare cu LED ECO Power Off |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Numar rafturi usi | 4 |
| Numar rafturi frigider | 3 |
| Sistem racire | No Frost |
| Semnalare audio | Temperatura ridicata |
| Suprafata | Inox |
| Dozator apa | Da |
| Sistem de racire No Frost | Frigider Congelator |
| Numar usi | 2 |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe |
| Numar compartimente | 2 |
| Sistem dezghetare congelator | Automat |
| Culoare | Argintiu |
| Material rafturi | Sticla securizata |
| Latime | 97 cm |
| Adancime | 76.7 cm |
| Inaltime | 177 cm |
Verifică stocul »