
Părerile cumpărătorilor despre Frigider Side By Side LG GSLC40PYPE
Frigiderul Side by Side LG este apreciat pentru capacitatea mare, răcire rapidă și sistemul de dozator de apă/gheață cu filtru inclus. Utilizatorii menționează că este destul de silentios, ușor de manevrat datorită rotilor și se conectează simplu la apă. Unele observații minore includ prelucrarea apei căzute pe ușă și un selector touch care necesită acuratețe.
Utilizatorii au apreciat:
- Capacitate mare, spațios
- Răcire rapidă și eficientă
- Doza tor de apă/gheață cu filtru inclus
- Silentios
- Ușor de manevrat cu rotile
- Conectare simplă la apă
- Materiale de calitate, bine finisat
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Apa căzută pe lângă pahar se prelinge pe ușă
- Selector touch necesită acuratețe pentru a funcționa
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Prețul actual »
| Specificații | |
| Brand | LG |
| Tip incastrare | Standard |
| Volum net total | 638 l |
| Volum net frigider | 417 l |
| Volum net congelator | 221 l |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Nivel zgomot | 36 dB |
| Consum anual energie | 347 kWh |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Functii | Iluminare LED Congelare rapida Aparat de gheata Functie pentru gheata zdrobita |
| Tehnologie | Multi-Air Flow Smart Diagnosis LINEARCooling Compresor Smart Inverter |
| Numar usi | 2 |
| Dozator apa | Da |
| Sistem de racire No Frost | Frigider |
| Semnalare audio | Usa deschisa |
| Numar compresoare | 1 |
| Sistem racire | No Frost |
| Clasa climatica | T |
| Agent racire | R600A |
| Numar rafturi frigider | 3 |
| Numar rafturi usi | 4 |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe |
| Numar compartimente | 6 |
| Sistem dezghetare congelator | Automat |
| Compartiment Big Box | 2 |
| Culoare | Argintiu |
| Material rafturi | Sticla securizata |
| Latime | 913 mm |
| Adancime | 735 mm |
| Inaltime | 1790 mm |
| Greutate | 105 Kg |
Prețul actual »