| Specificații | |
| Brand | SWISSTEN |
| Brand compatibil | Universal |
| Model compatibil | Universal |
| Tip produs | Incarcator Retea |
| Voltaj iesire | 5 V 9 V 12 V 15 V 20 V |
| Interfata intrare | Priza |
| Interfata iesire | USB-C |
| Functii | Protectie la supraincalzire Protectie la supratensiune Protectie la scurtcircuit Protectie la supraincarcare Tehnologie GaN |
| Culoare | Alb |
| Lungime | 36 mm |
| Latime | 36 mm |
| Inaltime | 36 mm |
| Continut pachet | 1 x Incarcator 1 x Cablu Incarcare |
Vezi oferta »