Părerile cumpărătorilor despre Laptop Lenovo 83KT002CRM
Laptopul Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 14AKP10 cu AMD Ryzen AI 7 350 și ecran OLED primește evaluări pozitive pentru calitatea construcției și performanța grafică, fiind potrivit pentru munca zilnică și gaming casual. Ecranul OLED WUXGA 14 inchi oferă culori plăcute și claritate, iar GPU Radeon 860M este suficient pentru sarcini grafice ocazionale.
Utilizatorii au apreciat:
- Ecran OLED WUXGA cu claritate și culori plăcute
- Construcție solidă cu design elegant
- GPU Radeon 860M suficient pentru gaming casual și grafică ocazională
- Procesor AMD Ryzen AI 7 350 bun pentru multitasking
- Ecran tactil 2-in-1 versatil
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Lenovo |
| Line-up | IdeaPad 5 |
| Platforma producator | IdeaPad 5 |
| Producator procesor | AMD |
| Tip procesor | Ryzen AI 7 |
| Model procesor | 350 |
| Arhitectura | Zen 5 |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa nominala | 3.5 GHz |
| Frecventa Turbo Boost | 5 GHz |
| Cache | 8192 KB 16384 KB |
| Procesor grafic integrat | AMD Radeon 860M |
| Tehnologie procesor | 4 nm |
| Frecventa | 7500 MHz |
| Chipset video | AMD Radeon |
| Capacitate memorie | 24 GB |
| Tip memorie | LPDDR5X |
| Memorie integrata | 24576 MB |
| Tip stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Interfata SSD | M.2 |
| Unitate optica | Nu |
| Diagonala display | 14 inch |
| Format display | WUXGA |
| Tehnologie display | OLED |
| Finisaj display | Glossy |
| Touchscreen | Da |
| Rezolutie | 1920 x 1200 |
| Luminozitate | 400 nt 500 nt |
| Tip placa video | Integrata |
| Model placa video | Chipset grafic integrat |
| Camera WEB | Full HD |
| Putere difuzoare | 4 W |
| Capacitate baterie | 57 Wh |
| Sistem de operare | NO OS |
| Audio | Difuzoare stereo Microfoane duale |
| Tehnologii audio | HD Audio Dolby Audio |
| Porturi | 1 x HDMI 1 x Audio Out/Microfon 2 x USB 3.2 Type A Gen 1 2 x USB 3.2 Type C Gen 2 |
| Wireless | 802.11 be |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
| Securitate | Camera privacy shutter IR camera for Windows Hello Microsoft Pluton TPM 2.0 Enabled |
| Caracteristici cheie | Camera web Tastatura iluminata 100% DCI-P3 Touchpad care accepta gesturi multiple Low Blue Light DisplayHDR True Black 500 |
| Rata de refresh | 60 Hz |
| Cititor de carduri | Micro SD |
| Tastatura numerica | Nu |
| Limba tastatura | Tastatura internationala |
| Design | Convertibil |
| Greutate | 1.5 Kg |
| Dimensiuni (W x H x D) | 313 x 227 x 17.5 mm |
| Culoare | Albastru Cosmic |
| Material | Plastic Aluminiu Policarbonat |
| Accesorii incluse | Adaptor 65W Lenovo Digital Pen 2 |
Prețul pe eMAG »