Părerile cumpărătorilor despre Mașină de Spălat Vase BOSCH SBV6ZCX05E
Mașina de spălat vase incorporabilă Bosch SBV6ZCX05E cu capacitate de 14 seturi oferă 8 programe și funcții avansate. Este apreciată pentru calitatea produsului și multitudinea de funcții. Dispune de PerfectDry, VarioDrawer, Time light, Emotion light și funcționalitate Home Connect. Aplicația este considerată intuitivă și ușor de folosit, iar programul de 1h este eficient chiar și pentru vase foarte murdare.
Utilizatorii au apreciat:
- Produs de calitate cu multe funcții
- Aplicație intuitivă și ușor de folosit
- Programul de 1h eficient chiar și pentru vase foarte murdare
- Funcție PerfectDry pentru uscare optimă
- VarioDrawer pentru tacâmuri
- Funcții Time light și Emotion light
- Posibilitatea de a descărca programe suplimentare
- Funcționare ireproșabilă și silențioasă
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Informații limitate despre aspecte negative din recenziile existente
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | BOSCH |
| Tip programe | Delicat Economic Auto Intensiv Rapid Normal Igienizare masina Inteligent |
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip | Complet incorporabila |
| Capacitate incarcare | 14 seturi |
| Stil panou comanda | Integrat |
| Tip panou de comanda | Electronic |
| Consum de energie/100 spalari | 65 kWh |
| Nivel zgomot | 40 dB |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa B |
| Putere | 2400 W |
| Consum de apa/ciclu de spalare | 9 l |
| Functii | Indicator timp ramas Functionare silentioasa Semnal sonor la finalizarea programului Wi-Fi Uscare Filtru autocuratare Pornire programabila Cos superior ajustabil Asistare dozaj detergent Cos pentru tacamuri |
| Numar programe | 8 |
| Pornire programabila | 24 h 1 h |
| Durata program ECO | 3 h 35 min |
| Slim | Nu |
| Culoare | Alb |
| Inaltime | 86.5 cm |
| Latime | 59.8 cm |
| Adancime | 55 cm |
| Lungime furtun | 190 cm |
| Lungime cablu | 175 cm |
| Greutate | 48.6 Kg |
Vezi pe eMAG »