Părerile cumpărătorilor despre Mașină de Spălat Vase BOSCH SPS6ZMI29E
Mașina de spălat vase Bosch SPS6ZMI29E de 45 cm oferă 10 seturi și 8 programe de spălare. Este apreciată pentru eficiența în spălare și uscare. Dispune de funcționalitate Home Connect și funcție Silence Plus. Un aspect negativ menționat este nivelul de zgomot, considerat mai ridicat decât s-ar aștepta.
Utilizatorii au apreciat:
- Spală bine vasele
- Usucă bine vasele
- Funcționalitate Home Connect pentru control inteligent
- 8 programe de spălare pentru diverse nevoi
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Considerată zgomotoasă de unii utilizatori
- Dimensiune redusă, capacitate limitată la 10 seturi
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | BOSCH |
| Tip programe | Delicat Economic Auto Intensiv Rapid Uscare Igienizare masina Inteligent |
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Capacitate incarcare | 10 seturi |
| Stil panou comanda | Integrat |
| Tip panou de comanda | Electronic |
| Consum de energie/100 spalari | 59 kWh |
| Nivel zgomot | 42 dB |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa C |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Putere | 2400 W |
| Consum de apa/ciclu de spalare | 8.9 l |
| Functii | Protectie impotriva inundatiilor Indicator timp ramas Functionare silentioasa Wi-Fi Filtru autocuratare Pornire programabila Cos superior ajustabil Asistare dozaj detergent Cos pentru tacamuri Blocare control panou Sistem pentru protectia paharelor |
| Numar programe | 8 |
| Durata program ECO | 3 h 40 min |
| Pornire programabila | 24 h |
| Slim | Nu |
| Culoare | Argintiu |
| Inaltime | 84.5 cm |
| Latime | 45 cm |
| Adancime | 60 cm |
| Lungime furtun | 205 cm |
| Lungime cablu | 175 cm |
Vezi pe eMAG »