| Specificații | |
| Brand | Daewoo |
| Tip produs | Mixer cu bol |
| Utilizare | Rezidential |
| Capacitate bol | 5.5 l |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Putere | 2000 W |
| Caracteristici cheie | Oprire automata |
| Functii | Framantare Amestecare Tocare Mixare oua |
| Trepte de viteza | 6 |
| Culoare | Alb |
| Material bol | Inox |
| Lungime | 37 cm |
| Inaltime | 32 cm |
| Greutate | 6.1 Kg |
| Latime | 21 cm |
| Continut pachet | 1 x Tel 1 x Paleta amestecare 1 x Carlig framantare 1 x Mixer cu bol 3 x Disc de taiere |
Prețul pe eMAG »