
Părerile cumpărătorilor despre Monitor LED AOC U28P2A
Monitorul LED IPS AOC de 28 inch oferă rezoluție 4K UHD, conectivitate DisplayPort și suport VESA. Utilizatorii îl consideră perfect în categoria sa, însă există puține recenzii disponibile pentru a oferi o caracterizare detaliată.
Utilizatorii au apreciat:
- Rezoluție 4K UHD
- Conectivitate DisplayPort
- Suport VESA
- Considerat perfect în categoria sa
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Verifică stocul »
| Specificații | |
| Gama | Home & Office |
| Brand | AOC |
| Contrast tipic | 1000:1 |
| Tip iluminare fundal | W-LED |
| Luminozitate | 300 cd/m² |
| Tip suprafata display | Anti glare |
| Format ecran | Wide |
| Rezolutie optima | 3840 x 2160 |
| Tip rezolutie | 4K |
| Tehnologie display | LED IPS |
| Diagonala | 28 inch |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa G |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 30 kWh |
| Porturi video | 2 x HDMI 1 x DispalyPort |
| Porturi audio | 1 x Audio out |
| Tehnologie | Flicker Free Low Blue Light |
| Functii speciale | Ergonomie Kensington Lock Boxe 2 x 3W |
| Contrast dinamic | 50000000:1 |
| Numar culori | 1.07 miliarde |
| Rata de refresh (maximala) | 60 Hz |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 178°/178° |
| Timp de raspuns | 4 ms |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Data ports | 4 x USB |
| Montare pe perete | VESA 100 x 100 mm |
| Rotire | Da |
| Inclinare | -3.5° +33° |
| Pivotare | 175° - 175° |
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 638.5 mm |
| Latime | 49.3 mm |
| Lungime | 636.4 mm |
| Greutate | 7.16 Kg |
| Inaltime ajustabila | 130 mm |
| Continut pachet | 1 x cablu DisplayPort 1 x Cablu HDMI 1 x Cablu alimentare 1 x Monitor |
Verifică stocul »