Monitor LED Samsung LS32D700EAUXEN
Monitor Samsung LS32D700EAUXEN 32, UHD, VA, 60Hz, 5ms (GTG), HDMI
1.149lei Preț actual
1.149lei Cel mai mic preț din ultimul an · 14 mai 2026
14 mai 2026 Ultima dată la vânzare
15.05.2026 Actualizat
Prețul pe eMAG »Disponibilitate eMAG
- 11%
Arată grafic
05 mar
1416lei
06 mar
1456lei
07 mar
10 mar
21 mar
25 mar
26 mar
01 apr
11 apr
14 apr
17 apr
14 mai
Sunt afișate doar modificările de preț.
Prețul pe eMAG »
Părerile cumpărătorilor despre Monitor LED Samsung LS32D700EAUXEN
Monitorul Samsung LS32D700EAUXEN de 32 inch oferă o experiență vizuală de înaltă calitate cu rezoluția sa UHD. Utilizează un panou VA pentru contrast îmbunătățit și are o rată de refresh de 60Hz cu timp de răspuns de 5ms (GTG). Conectivitatea este asigurată prin porturi HDMI. Deși există o singură recenzie foarte scurtă care menționează doar satisfacția utilizatorului, specificațiile sugerează că este potrivit pentru productivitate, consum media și gaming casual, unde rezoluția înaltă este mai importantă decât rata de refresh.
Utilizatorii au apreciat:
  1. Rezoluție UHD pe diagonală generoasă de 32 inch
  2. Panou VA pentru contrast îmbunătățit
  3. Marca Samsung cunoscută pentru calitate
  4. Potrivit pentru productivitate și consum media
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
  1. Rată de refresh limitată la 60Hz, mai puțin potrivit pentru gaming competitiv
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Prețul pe eMAG »
Specificații
Gama Home & Office
Brand Samsung
Contrast tipic 1000 : 1
Tip iluminare fundal LED
Format ecran Wide
Luminozitate 350 cd/m²
280 cd/m²
Rezolutie optima 3840 x 2160
Tip rezolutie UHD
Tehnologie display VA
Diagonala 32 inch
Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE Clasa F
Consum energie electrica / 1000 ore 31 kWh
Putere consumata 31 W
100 W
Porturi video 1 x HDMI
1 x DispalyPort
Porturi audio 1 x Jack 3.5 mm
Functii speciale PIP/PBP
Flicker Free
Eye Saver Mode
99% sRGB
Auto Source Switch+
Adaptive Picture
Numar culori 1.07 Miliarde
Rata de refresh (maximala) 60 Hz
Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala 178 / 178 °
Timp de raspuns 5 ms
Aspect imagine 16 : 9
Montare pe perete 100 x 100 mm VESA
Inclinare -2.0˚ ~ 25.0˚
Culoare Negru
Inaltime 501.6 mm
Latime 180 mm
Lungime 713.9 mm
Greutate 5.9 Kg
Continut pachet 1 x Cablu HDMI
1 x Cablu alimentare
1 x Manual de utilizare
1 x Monitor
Produse similare la preț apropiat
+ 5%
24 nov
25 nov
17 dec
19 dec
23 dec
29 dec
06 ian
12 ian
14 ian
14 apr
11 mai
14 mai
Arată grafic
+ 15%
23 feb
24 feb
26 feb
02 mar
999lei
04 mar
31 mar
01 apr
06 apr
999lei
23 apr
30 apr
05 mai
+ 7%