Părerile cumpărătorilor despre Monitor LED MSI MAG 32C6X
Monitorul de gaming curbat MSI MAG 32C6X este lăudat pentru performanțele excelente și rata mare de refresh de 250 Hz. Utilizatorii apreciază claritatea imaginii și fluiditatea în jocuri. Totuși, dimensiunea mare poate fi copleșitoare pentru spații mici. În ansamblu, este un monitor de top pentru pasionații de gaming.
Utilizatorii au apreciat:
- Imagine clară și fluidă
- Rată mare de refresh 250 Hz
- Ideal pentru gaming
- Calitate bună a construcției
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Dimensiune mare, poate fi prea mare pentru unele spații
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Gama | Gaming |
| Brand | MSI |
| Contrast tipic | 3000:1 |
| Tip iluminare fundal | LED |
| Tip suprafata display | Anti-Glare |
| Luminozitate | 250 nt |
| Format ecran | Wide |
| Rezolutie optima | 1920 x 1080 |
| Tip rezolutie | Full HD |
| Tehnologie display | VA |
| Diagonala | 31.5 inch |
| Porturi video | 2 x HDMI 1 x DisplayPort |
| Porturi audio | 1 x Jack 3.5 mm |
| Tehnologie | Adaptive-Sync HDR Ready |
| Functii speciale | Adaptive-Sync HDR Ready 1500R curbat |
| Contrast dinamic | 100000000:1 |
| Numar culori | 1.07 Miliarde |
| Rata de refresh (maximala) | 250 Hz |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 178 (H) / 178 (V) |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Aspect imagine | 16 : 9 |
| Montare pe perete | 100 x 100 mm VESA |
| Inclinare | -5° ~ 20° |
| Dimensiune punct | 0.36375 mm |
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 507.2 mm |
| Latime | 249.8 mm |
| Lungime | 709.4 mm |
| Greutate | 5.4 Kg |
| Continut pachet | 1 x Cablu alimentare 1 x Manual de utilizare 1 x Monitor |
Prețul pe eMAG »
