| Specificații | |
| Brand | Dell |
| Gama | Gaming |
| Tip iluminare fundal | LED Edge-Lit |
| Diagonala | 24 inch |
| Tehnologie display | LED |
| Tip rezolutie | Full HD |
| Rezolutie optima | 1920 x 1080 |
| Format ecran | Wide |
| Luminozitate | 300 cd/m² 1000 cd/m² |
| Tip suprafata display | Anti-Glare |
| Putere consumata | 15.16 W 38 W |
| Clasa eficienta energetica | Clasa D |
| Porturi video | 2 x HDMI 1 x DisplayPort 1.4 |
| Functii speciale | FreeSync AMD FreeSync Premium |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala | 178/178 grade |
| Contrast dinamic | 1000:1 |
| Rata de refresh (maximala) | 200Hz |
| Numar culori | 16,7 milioane |
| Data ports | 2 x HDMI |
| Montare pe perete | VESA 100 x 100 |
| Inclinare | +21°~-5° |
| Latime | 538.84 mm |
| Inaltime | 412.3 mm 317.05 mm |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 2.62 Kg 3.19 Kg |
| Dimensiune punct | 0.2745 mm |
| Continut pachet | 1 x HDMI Cable 1 x Manual de utilizare 1 x Monitor 1 x Stand monitor 1 x Cablu de alimentare |
Vezi pe eMAG »
