| Specificații | |
| Brand | Asustor |
| Procesor | Intel Atom C3538 |
| Capacitate | 4 GB 8 GB |
| Capacitate maxima HDD | 180 TB |
| Alimentare | 100 - 240 V |
| Porturi | 2 x USB 3.2 Gen1 2 x 10 Gigabit Ethernet 2 x 2.5 Gigabit Ethernet |
| Retea | 10GbE 2.5GbE |
| Securitate | Firewall Alerte E-mail si SMS AES 256-Bit Encryption Conexiuni criptate: HTTPS, FTP over SSL/TLS, SSH, SFTP, Rsync over SSH |
| Management | Da |
| Numar Hard disk-uri | 10 |
| Operatii RAID | Online RAID Level Migration Single disk, JBOD, RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 6, RAID 10 |
| Aplicatii | iTunes Server Mail Server RADIUS Server UPnP Media Server VPN Server Photo Gallery Surveillance Center Download Center SoundsGood Takeasy FTP Explorer VPN Client SNMP Server Google Drive HiDrive Syslog server DropBox Antivirus (ClamAV) Virtual Box Linux Center DataSync for Microsoft OneDrive hubiC Yandex LooksGood |
| Networking protocols | CIFS / SMB, SMB 2.0 / 3.0, AFP, NFS, FTP (Unicode Supported), TFTP, WebDAV, Rsync, SSH, SFTP, iSCSI/IP-SAN, HTTP, HTTPS, Proxy, SNMP, Syslog |
| Racire | 2 x 120 mm |
| Backup solutions | FTP Backup Cloud Backup One Touch Backup Rsync (Remote Sync) Backup External Backup EZ Sync |
| Licente camere IP | Maxim 64 (4 incluse) |
| Media server support | PS3 si alte dispozitive cu Digital Media Player Majoritatea imaginilor RAW Audio(OGG, FLAC) BMP, GIF, ICO, JPG, PNG, PSD, TIF, RAW Image (3FR, ARW, CR2, CRW, DCR, DNG, ERF, KDC, MEF, MOS, MRW, NEF, NRW, ORF, PEF, RAF, RAW, RW2, SR2, X3F) |
| Dimensiuni (D x H x W) | 230 x 215.5 x 293 mm |
| Hard disk-uri incluse | 0 |
| Accesorii incluse | 1 x Cablu incarcare 2 x Cablu RJ-45 LAN Cat 5e 2 x Cablu 0GBE LAN Cat 6a 40 x Suruburi HDD 3.5" 40 x Suruburi SSD 2.5" 2 x Suruburi M.2 |
Mai multe detalii »
