| Specificații | |
| Brand | Gigabyte |
| Serie | GeForce RTX 5000 |
| Tip placa | Gaming |
| Procesor Video | nVidia GeForce RTX 5070 Ti |
| Chipset | nVIDIA |
| Frecventa procesor (MHz) | 2452 MHz 2588 MHz |
| Tip memorie | GDDR7 |
| BUS memorie | 256 b |
| Capacitate | 16 GB |
| Rezolutie maxima | 7680 x 4320 |
| Conector DisplayPort | 3 |
| Conector Alimentare | 1 x 16 pin |
| Conector HDMI | 1 |
| Conectivitate | 1 x HDMI 3 x Display Port |
| Tehnologie | GeForce ShadowPlay NVIDIA ANSEL VR Ready GeForce Experience Ray Tracing NVIDIA Highlights Suport G-Sync NVIDIA FreeStyle DLSS 4 |
| Tehnologie de fabricatie (nanometri) | 4 nm |
| Slot | PCI Express 5.0 |
| Suport DirectX (versiune) | 12 Ultimate |
| Suport OpenGL (versiune) | 4.6 |
| Altele | Iluminare RGB Sursa recomandata - 750 W Dimensiuni: 340 x 140 x 70 mm |
| Culoare | Negru |
| Accesorii incluse | Manual VGA holder Certificat de Garantie 1x 12V-2x6 to 2x PCIe 8pin adapter |
Verifică stocul pe eMAG »
Produse similare la preț apropiat
Compară Gigabyte GV-N507TGAMING OC-16GD cu
Gigabyte GV-N507TGAMING OC-16GD vs MSI RTX 3060 GAMING X 12G
Gigabyte GV-N507TGAMING OC-16GD vs Gigabyte GV-N408SWF3V2-16GD
Gigabyte GV-N507TGAMING OC-16GD vs ASUS TUF-RX7900XT-O20G-GAMING
Gigabyte GV-N507TGAMING OC-16GD vs Gigabyte GV-N507TEAGLE OC-16GD
Gigabyte GV-N507TGAMING OC-16GD vs ASUS TUF-RTX3070TI-O8G-GAMING