| Specificații | |
| Brand | Inno3D |
| Serie | GeForce RTX 5000 |
| Tip placa | Gaming |
| Tip racire (activa/pasiva) | Activa |
| Procesor Video | nVidia GeForce RTX 5060 Ti |
| Chipset | nVIDIA |
| Frecventa procesor (MHz) | 2407 MHz 2602 MHz |
| Tip memorie | GDDR6 |
| BUS memorie | 128 b |
| Capacitate | 8 GB |
| Rezolutie maxima | 7680 x 4320 |
| Conector DisplayPort | 3 x DisplayPort 2.1b |
| Conector Alimentare | 1 x 8 pin |
| Conector HDMI | 1 x HDMI 2.1b |
| Tehnologie | G-sync NVIDIA DLSS Ray Tracing NVIDIA GeForce Experience Game Ready and NVIDIA Studio Drivers NVIDIA Reflex |
| Slot | PCI Express 5.0 |
| Suport DirectX (versiune) | 12 Ultimate |
| Suport OpenGL (versiune) | 4.6 |
| Cooler | Da |
| Radiator | Da |
| Altele | Sursa recomandata - 650 W Dimensiuni: 300 x 116 x 41 mm |
| Culoare | Negru |
Verifică stocul pe eMAG »
Produse similare la preț apropiat
Compară Inno3D N506T3-08D7X-193075L cu
Inno3D N506T3-08D7X-193075L vs MSI GeForce RTX 4060 Ti VENTUS 3X 8G OC
Inno3D N506T3-08D7X-193075L vs ASUS DUAL-GTX1660S-O6G-EVO
Inno3D N506T3-08D7X-193075L vs Gigabyte GV-N3060WF2OC-12GD
Inno3D N506T3-08D7X-193075L vs Gigabyte GV-R76XTGAMING OC-16GD
Inno3D N506T3-08D7X-193075L vs Gigabyte GV-R9060XTGAMING OC-16GD
