
Părerile cumpărătorilor despre Prăjitor Severin AT2589
Prăjitorul de pâine Severin este ok și super apreciat. Puterea de 800W este suficientă pentru prăjire zilnică. Culoarea argintie oferă un aspect modern. Nu sunt menționate defecte. Este simplu și eficient. Utilizatorii îl recomandă pentru nevoile de bază. Designul compact se potrivește în spații mici. Satisfacția generală este ridicată.
Utilizatorii au apreciat:
- Ok și super performant.
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Verifică stocul »
| Specificații | |
| Brand | Severin |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Putere | 800 W |
| Functii | Protectie supraincalzire Loc depozitare cablu Cool Touch Decongelare Auto pop-up Anulare |
| Numar de felii | 2 |
| Trepte de prajire | 6 |
| Material carcasa | Inox |
| Culoare | Argintiu |
| Lungime | 21 cm |
| Latime | 20.5 cm |
| Inaltime | 33 cm |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Greutate | 1.7 Kg |
| Accesorii incluse | Tava firmituri detasabila Suport chifle |
Verifică stocul »